Zabrániť Sami Od pohybového aparátu Choroby a Byť Zdravý!

Naše svaly sú podporované pohybového aparátu. To je pracovať ako rám v našom tele. Okrem toho pomáha tiež, ak chcete uložiť mäkkých tkanív v našom tele. Organizmus spočíva z chrupavky a kosti, ktoré dokážu nielen vnútorný tlak naše telo, ale aj úsilie, ako anchor na dodanie vytrvalosť na telo.

Nanešťastie však táto štruktúra môže zostúpiť obeťou porúch a chorôb. Väčšina úmrtí patentov sami vzhľadom na vek, nehody, úrazy, zlé stravovacie návyky, alebo nedostatok vitamínov a minerálov. Všetky kostrové systém ochorenia môžu byť veľmi bolestivé a ničivé ako efekt, ktorý robí jednoduché veci, ako sedí alebo pri chôdzi sa môže stať možné. Niektoré bežné pohybového aparátu choroby, sú uvedené nižšie

Zlomeniny:

Zlomenina je jedným z najčastejších ochorení pohybového aparátu. To sa stane, keď kosti sú prestávky. Táto zlomenina môže byť odberom časti alebo celý v závislosti od sternness z zostupuje a spoločné fyzický stav systému.

Šľachy:

ŠľachyV tejto choroby, individuálne, budú mať z nadmernej bolesti v kĺbe jeho telo. Vo všeobecnosti to stane na bedrových kĺbov alebo ramenného kĺbu v dôsledku pomocou nohu alebo ruku v prebytku. Šľachy je vydutie malých tekutiny-plné peňaženky identifikované ako bursa. Tento vak pracuje pre mazanie svalov tak, že shift nerušený nad kosťami.

Artritída:

To tiež známe, a je charakteristický vydutie kĺbov, bolesť a stuhnutosť. To sa môže stať z dôvodu veku, infekcie, poranenia alebo nedostatok definitívne minerálov. Chrupavky kryt kĺbov zraní a stabilné používanie a odolnosť, sú ochotní si začervenanú.

Rázštep chrbtice:

Rázštep chrbtice je z iných závažných ochorení pohybového aparátu. Všeobecne nové dieťa narodí s touto chyba nie je zostať nažive veľmi pretiahnuté. Predpokladá sa, že to sa stane, keď tehotná žena, mesiac po tom, predstavovanie, piť alkohol, veľa liekov presvedčený typ alebo je holé kruté tepla.

Osteoporóza:

Tento smrťou sa stane, vzhľadom na porážku kostného tkaniva. Obyčajne to je pozorovaná v post-menopauzálnych matka, keď hormonálne nerovností viesť k strate, fosforu a vápnika v kostiach. Potom, kosti sú krehké a môže ľahko zlomiť.

OsteomyelitídaOsteomyelitída:

To je ochorenie kostí, kostnej drene. To sa stane, keď staphylococcus mikroorganizmov si nadšený z infikovaného regiónu v našom tele, kosti prostredníctvom krvi. Osoba, ktorá bolesť z tejto disarray bude čeliť nevoľnosť, horúčka, zimnica a slabosť.

Reumatoidná artritída:

To je ďalší z kostrové systém ochorenia spôsobené v dôsledku podráždenia synoviálnej vnútri vrstvy kostí, kĺbov. Je to progresívny a chronické ochorenie, charakteristický bolestivé a opuchnuté kĺby. Ako disarray vývoj, väzy, kostí, kĺbov môžete získať prasknutie vedúce k malformácie z kĺbov a kostí korózii.

Ak sa pozeráte na tento typ problému, potom sa budete musieť uspokojiť váš lekár. Buď sú tu mnohé pohybového aparátu choroby sú k dispozícii, alebo potom tu aj niektoré lieky sú k dispozícii pre vás. Tak, nepleťte do prijať okamžité kroky na liečenie týchto chorôb.

Leave a Comment